Masis Logistics

O nas

Naszym celem jest kompleksowa obsługa ładunków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu transportów międzynarodowych, krajowych i obsługi spedycyjnej. Współpraca z wieloma partnerami w kraju i Unii Europejskiej pozwala nam zapewnić wysokiej jakości realizowany przewóz towarów do każdego zakątka Europy. Jakość świadczonych usług stoi na najwyższym poziomie, a profesjonalne doradztwo naszych spedytorów pozwala nam zaproponować najlepsze rozwiązania. Jako firma logistyczna świadczymy usługi transportu drogowego i magazynowania różnych towarów. 

Nasi specjaliści to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy wszystko organizują i sprawiają, że każdy projekt przebiega sprawnie i bezproblemowo. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom klientów indywidualnych świadczymy również usługi magazynowania ładunków w naszych obiektach w Nadarzynie, Sochaczewie, Poznaniu, Barcelonie i Walencji. Dzięki tej usłudze mają Państwo pewność, że przechowywany towar bezpiecznie czeka na dalszą podróż.


Zapewniamy kompleksowe doradztwo, wspieramy naszych klientów.
Atutami naszej firmy są doświadczeni pracownicy, solidne zaplecze oraz dojrzali i niezawodni przewoźnicy. Wszystko to gwarantuje naszym klientom spokojny sen.

Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma Sprawdź naszą rzetelność

REALIZUJEMY TRANSPORTY

bezpłatna wycena

Wypełnij formularz oraz otrzymaj od nas darmową wycenę. 

MASIS LOGISTICS

KONTAKT

Telefon

+48 888 488 558
+48 888 488 559

E-mail

office@masis.com.pl

Biuro

Masis Logistics
Plac Kościuszki 6, office 20
PL 96-500 Sochaczew
NIP: PL 837 187 54 41

formularz kontaktowy